Baťa Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

857

Baťa Bratislava

Baťa BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Baťa v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Baťa Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Baťa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Baťa Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Baťa Bratislava.

Predajne Baťa Bratislava

Módna spoločnosť Baťa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Baťa v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Baťa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Baťa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Baťa Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Baťa v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Baťa Bratislava.

Mapa Baťa Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Baťa Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Baťa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Baťa Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Baťa Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Baťa Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Baťa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Baťa Bratislava

Baťa BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Baťa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Baťa Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Baťa Bratislava.

Obchodné oddelenie Baťa Bratislava

Reklamácie Baťa Bratislava

Vedúci predajne Baťa Bratislava

Leták Baťa Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Baťa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Baťa Bratislava.

Ako a kde získať leták Baťa Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Baťa je návšteva ľubovoľnej predajne Baťa Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Baťa Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Baťa Bratislava?
V najnovšom letáku Baťa Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Baťa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Baťa Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Baťa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Baťa v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Baťa Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Baťa Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Baťa Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Baťa.

Hodnotenie a recenzie Baťa Bratislava

Máte na Baťa Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Baťa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Baťa Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár