Bernshaw Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

498

Bernshaw Bratislava

Bernshaw BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Bernshaw v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bernshaw Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bernshaw, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bernshaw Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bernshaw Bratislava.

Predajne Bernshaw Bratislava

Módna spoločnosť Bernshaw prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bernshaw v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bernshaw sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bernshaw sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bernshaw Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bernshaw v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bernshaw Bratislava.

Mapa Bernshaw Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bernshaw Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bernshaw ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bernshaw Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Bernshaw Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bernshaw Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bernshaw sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bernshaw Bratislava

Bernshaw BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Bernshaw, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bernshaw Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bernshaw Bratislava.

Obchodné oddelenie Bernshaw Bratislava

Reklamácie Bernshaw Bratislava

Vedúci predajne Bernshaw Bratislava

Leták Bernshaw Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Bernshaw? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bernshaw Bratislava.

Ako a kde získať leták Bernshaw Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bernshaw je návšteva ľubovoľnej predajne Bernshaw Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bernshaw Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bernshaw Bratislava?
V najnovšom letáku Bernshaw Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bernshaw. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bernshaw Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Bernshaw? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bernshaw v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bernshaw Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bernshaw Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Bernshaw Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bernshaw.

Hodnotenie a recenzie Bernshaw Bratislava

Máte na Bernshaw Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bernshaw a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bernshaw Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár