Bimbus Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

403

Bimbus Bratislava

Bimbus BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Bimbus v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bimbus Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bimbus, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bimbus Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bimbus Bratislava.

Predajne Bimbus Bratislava

Módna spoločnosť Bimbus prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bimbus v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bimbus sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bimbus sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bimbus Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bimbus v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bimbus Bratislava.

Mapa Bimbus Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bimbus Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bimbus ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bimbus Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Bimbus Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bimbus Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bimbus sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bimbus Bratislava

Bimbus BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Bimbus, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bimbus Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bimbus Bratislava.

Obchodné oddelenie Bimbus Bratislava

Reklamácie Bimbus Bratislava

Vedúci predajne Bimbus Bratislava

Leták Bimbus Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Bimbus? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bimbus Bratislava.

Ako a kde získať leták Bimbus Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bimbus je návšteva ľubovoľnej predajne Bimbus Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bimbus Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bimbus Bratislava?
V najnovšom letáku Bimbus Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bimbus. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bimbus Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Bimbus? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bimbus v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bimbus Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bimbus Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Bimbus Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bimbus.

Hodnotenie a recenzie Bimbus Bratislava

Máte na Bimbus Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bimbus a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bimbus Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár