Brax Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

218

Brax Bratislava

Brax BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Brax v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Brax Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Brax, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Brax Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Brax Bratislava.

Predajne Brax Bratislava

Módna spoločnosť Brax prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Brax v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Brax sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Brax sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Brax Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Brax v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Brax Bratislava.

Mapa Brax Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Brax Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Brax ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Brax Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Brax Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Brax Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Brax sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Brax Bratislava

Brax BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Brax, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Brax Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Brax Bratislava.

Obchodné oddelenie Brax Bratislava

Reklamácie Brax Bratislava

Vedúci predajne Brax Bratislava

Leták Brax Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Brax? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Brax Bratislava.

Ako a kde získať leták Brax Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Brax je návšteva ľubovoľnej predajne Brax Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Brax Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Brax Bratislava?
V najnovšom letáku Brax Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Brax. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Brax Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Brax? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Brax v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Brax Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Brax Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Brax Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Brax.

Hodnotenie a recenzie Brax Bratislava

Máte na Brax Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Brax a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Brax Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár