Calvin Klein Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

735

Calvin Klein Bratislava

Calvin Klein BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Calvin Klein v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Calvin Klein Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Calvin Klein, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Calvin Klein Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Calvin Klein Bratislava.

Predajne Calvin Klein Bratislava

Módna spoločnosť Calvin Klein prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Calvin Klein v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Calvin Klein sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Calvin Klein sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Calvin Klein Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Calvin Klein v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Calvin Klein Bratislava.

Mapa Calvin Klein Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Calvin Klein Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Calvin Klein ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Calvin Klein Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Calvin Klein Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Calvin Klein Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Calvin Klein sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Calvin Klein Bratislava

Calvin Klein BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Calvin Klein, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Calvin Klein Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Calvin Klein Bratislava.

Obchodné oddelenie Calvin Klein Bratislava

Reklamácie Calvin Klein Bratislava

Vedúci predajne Calvin Klein Bratislava

Leták Calvin Klein Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Calvin Klein? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Calvin Klein Bratislava.

Ako a kde získať leták Calvin Klein Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Calvin Klein je návšteva ľubovoľnej predajne Calvin Klein Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Calvin Klein Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Calvin Klein Bratislava?
V najnovšom letáku Calvin Klein Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Calvin Klein. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Calvin Klein Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Calvin Klein? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Calvin Klein v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Calvin Klein Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Calvin Klein Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Calvin Klein Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Calvin Klein.

Hodnotenie a recenzie Calvin Klein Bratislava

Máte na Calvin Klein Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Calvin Klein a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Calvin Klein Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár