Campus Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

248

Campus Bratislava

Campus BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Campus v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Campus Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Campus, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Campus Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Campus Bratislava.

Predajne Campus Bratislava

Módna spoločnosť Campus prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Campus v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Campus sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Campus sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Campus Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Campus v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Campus Bratislava.

Mapa Campus Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Campus Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Campus ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Campus Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Campus Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Campus Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Campus sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Campus Bratislava

Campus BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Campus, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Campus Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Campus Bratislava.

Obchodné oddelenie Campus Bratislava

Reklamácie Campus Bratislava

Vedúci predajne Campus Bratislava

Leták Campus Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Campus? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Campus Bratislava.

Ako a kde získať leták Campus Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Campus je návšteva ľubovoľnej predajne Campus Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Campus Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Campus Bratislava?
V najnovšom letáku Campus Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Campus. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Campus Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Campus? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Campus v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Campus Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Campus Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Campus Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Campus.

Hodnotenie a recenzie Campus Bratislava

Máte na Campus Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Campus a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Campus Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár