Caterina Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

275

Caterina Bratislava

Caterina BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Caterina v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Caterina Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Caterina, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Caterina Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Caterina Bratislava.

Predajne Caterina Bratislava

Módna spoločnosť Caterina prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Caterina v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Caterina sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Caterina sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Caterina Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Caterina v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Caterina Bratislava.

Mapa Caterina Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Caterina Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Caterina ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Caterina Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Caterina Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Caterina Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Caterina sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Caterina Bratislava

Caterina BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Caterina, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Caterina Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Caterina Bratislava.

Obchodné oddelenie Caterina Bratislava

Reklamácie Caterina Bratislava

Vedúci predajne Caterina Bratislava

Leták Caterina Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Caterina? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Caterina Bratislava.

Ako a kde získať leták Caterina Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Caterina je návšteva ľubovoľnej predajne Caterina Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Caterina Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Caterina Bratislava?
V najnovšom letáku Caterina Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Caterina. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Caterina Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Caterina? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Caterina v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Caterina Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Caterina Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Caterina Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Caterina.

Hodnotenie a recenzie Caterina Bratislava

Máte na Caterina Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Caterina a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Caterina Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár