Chantelle Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

299

Chantelle Bratislava

Chantelle BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Chantelle v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chantelle Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chantelle, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chantelle Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chantelle Bratislava.

Predajne Chantelle Bratislava

Módna spoločnosť Chantelle prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chantelle v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chantelle sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chantelle sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Chantelle Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chantelle v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chantelle Bratislava.

Mapa Chantelle Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chantelle Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chantelle ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chantelle Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Chantelle Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chantelle Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chantelle sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chantelle Bratislava

Chantelle BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Chantelle, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chantelle Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chantelle Bratislava.

Obchodné oddelenie Chantelle Bratislava

Reklamácie Chantelle Bratislava

Vedúci predajne Chantelle Bratislava

Leták Chantelle Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Chantelle? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chantelle Bratislava.

Ako a kde získať leták Chantelle Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chantelle je návšteva ľubovoľnej predajne Chantelle Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chantelle Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chantelle Bratislava?
V najnovšom letáku Chantelle Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chantelle. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chantelle Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Chantelle? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chantelle v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chantelle Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chantelle Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Chantelle Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chantelle.

Hodnotenie a recenzie Chantelle Bratislava

Máte na Chantelle Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chantelle a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chantelle Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár