Charme Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

264

Charme Bratislava

Charme BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Charme v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Charme Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Charme, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Charme Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Charme Bratislava.

Predajne Charme Bratislava

Módna spoločnosť Charme prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Charme v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Charme sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Charme sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Charme Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Charme v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Charme Bratislava.

Mapa Charme Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Charme Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Charme ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Charme Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Charme Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Charme Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Charme sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Charme Bratislava

Charme BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Charme, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Charme Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Charme Bratislava.

Obchodné oddelenie Charme Bratislava

Reklamácie Charme Bratislava

Vedúci predajne Charme Bratislava

Leták Charme Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Charme? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Charme Bratislava.

Ako a kde získať leták Charme Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Charme je návšteva ľubovoľnej predajne Charme Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Charme Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Charme Bratislava?
V najnovšom letáku Charme Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Charme. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Charme Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Charme? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Charme v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Charme Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Charme Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Charme Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Charme.

Hodnotenie a recenzie Charme Bratislava

Máte na Charme Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Charme a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Charme Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár