CHIBS Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

319

CHIBS Bratislava

CHIBS BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní CHIBS v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní CHIBS Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou CHIBS, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o CHIBS Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní CHIBS Bratislava.

Predajne CHIBS Bratislava

Módna spoločnosť CHIBS prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu CHIBS v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní CHIBS sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky CHIBS sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne CHIBS Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov CHIBS v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni CHIBS Bratislava.

Mapa CHIBS Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne CHIBS Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka CHIBS ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny CHIBS Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne CHIBS Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní CHIBS Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne CHIBS sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu CHIBS Bratislava

CHIBS BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke CHIBS, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu CHIBS Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom CHIBS Bratislava.

Obchodné oddelenie CHIBS Bratislava

Reklamácie CHIBS Bratislava

Vedúci predajne CHIBS Bratislava

Leták CHIBS Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták CHIBS? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku CHIBS Bratislava.

Ako a kde získať leták CHIBS Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku CHIBS je návšteva ľubovoľnej predajne CHIBS Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták CHIBS Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták CHIBS Bratislava?
V najnovšom letáku CHIBS Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky CHIBS. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu CHIBS Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní CHIBS? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne CHIBS v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni CHIBS Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou CHIBS Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou CHIBS Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní CHIBS.

Hodnotenie a recenzie CHIBS Bratislava

Máte na CHIBS Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou CHIBS a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na CHIBS Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár