Chita Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

270

Chita Bratislava

Chita BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Chita v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chita Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chita, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chita Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chita Bratislava.

Predajne Chita Bratislava

Módna spoločnosť Chita prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chita v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chita sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chita sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Chita Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chita v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chita Bratislava.

Mapa Chita Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chita Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chita ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chita Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Chita Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chita Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chita sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chita Bratislava

Chita BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Chita, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chita Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chita Bratislava.

Obchodné oddelenie Chita Bratislava

Reklamácie Chita Bratislava

Vedúci predajne Chita Bratislava

Leták Chita Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Chita? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chita Bratislava.

Ako a kde získať leták Chita Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chita je návšteva ľubovoľnej predajne Chita Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chita Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chita Bratislava?
V najnovšom letáku Chita Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chita. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chita Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Chita? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chita v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chita Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chita Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Chita Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chita.

Hodnotenie a recenzie Chita Bratislava

Máte na Chita Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chita a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chita Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár