Chita kids Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

345

Chita kids Bratislava

Chita kids BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Chita kids v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chita kids Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chita kids, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chita kids Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chita kids Bratislava.

Predajne Chita kids Bratislava

Módna spoločnosť Chita kids prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chita kids v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chita kids sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chita kids sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Chita kids Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chita kids v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chita kids Bratislava.

Mapa Chita kids Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chita kids Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chita kids ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chita kids Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Chita kids Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chita kids Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chita kids sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chita kids Bratislava

Chita kids BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Chita kids, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chita kids Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chita kids Bratislava.

Obchodné oddelenie Chita kids Bratislava

Reklamácie Chita kids Bratislava

Vedúci predajne Chita kids Bratislava

Leták Chita kids Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Chita kids? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chita kids Bratislava.

Ako a kde získať leták Chita kids Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chita kids je návšteva ľubovoľnej predajne Chita kids Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chita kids Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chita kids Bratislava?
V najnovšom letáku Chita kids Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chita kids. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chita kids Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Chita kids? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chita kids v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chita kids Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chita kids Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Chita kids Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chita kids.

Hodnotenie a recenzie Chita kids Bratislava

Máte na Chita kids Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chita kids a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chita kids Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár