CHRIST Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

321

CHRIST Bratislava

CHRIST BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní CHRIST v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní CHRIST Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou CHRIST, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o CHRIST Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní CHRIST Bratislava.

Predajne CHRIST Bratislava

Módna spoločnosť CHRIST prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu CHRIST v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní CHRIST sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky CHRIST sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne CHRIST Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov CHRIST v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni CHRIST Bratislava.

Mapa CHRIST Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne CHRIST Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka CHRIST ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny CHRIST Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne CHRIST Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní CHRIST Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne CHRIST sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu CHRIST Bratislava

CHRIST BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke CHRIST, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu CHRIST Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom CHRIST Bratislava.

Obchodné oddelenie CHRIST Bratislava

Reklamácie CHRIST Bratislava

Vedúci predajne CHRIST Bratislava

Leták CHRIST Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták CHRIST? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku CHRIST Bratislava.

Ako a kde získať leták CHRIST Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku CHRIST je návšteva ľubovoľnej predajne CHRIST Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták CHRIST Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták CHRIST Bratislava?
V najnovšom letáku CHRIST Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky CHRIST. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu CHRIST Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní CHRIST? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne CHRIST v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni CHRIST Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou CHRIST Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou CHRIST Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní CHRIST.

Hodnotenie a recenzie CHRIST Bratislava

Máte na CHRIST Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou CHRIST a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na CHRIST Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár