Chrome Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

295

Chrome Bratislava

Chrome BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Chrome v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chrome Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chrome, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chrome Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chrome Bratislava.

Predajne Chrome Bratislava

Módna spoločnosť Chrome prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chrome v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chrome sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chrome sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Chrome Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chrome v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chrome Bratislava.

Mapa Chrome Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chrome Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chrome ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chrome Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Chrome Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chrome Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chrome sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chrome Bratislava

Chrome BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Chrome, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chrome Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chrome Bratislava.

Obchodné oddelenie Chrome Bratislava

Reklamácie Chrome Bratislava

Vedúci predajne Chrome Bratislava

Leták Chrome Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Chrome? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chrome Bratislava.

Ako a kde získať leták Chrome Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chrome je návšteva ľubovoľnej predajne Chrome Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chrome Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chrome Bratislava?
V najnovšom letáku Chrome Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chrome. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chrome Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Chrome? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chrome v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chrome Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chrome Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Chrome Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chrome.

Hodnotenie a recenzie Chrome Bratislava

Máte na Chrome Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chrome a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chrome Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár