Chrono Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

466

Chrono Bratislava

Chrono BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Chrono v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Chrono Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Chrono, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Chrono Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Chrono Bratislava.

Predajne Chrono Bratislava

Módna spoločnosť Chrono prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Chrono v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Chrono sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Chrono sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Chrono Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Chrono v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Chrono Bratislava.

Mapa Chrono Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Chrono Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Chrono ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Chrono Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Chrono Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Chrono Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Chrono sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Chrono Bratislava

Chrono BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Chrono, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Chrono Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Chrono Bratislava.

Obchodné oddelenie Chrono Bratislava

Reklamácie Chrono Bratislava

Vedúci predajne Chrono Bratislava

Leták Chrono Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Chrono? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Chrono Bratislava.

Ako a kde získať leták Chrono Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Chrono je návšteva ľubovoľnej predajne Chrono Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Chrono Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Chrono Bratislava?
V najnovšom letáku Chrono Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Chrono. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Chrono Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Chrono? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Chrono v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Chrono Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Chrono Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Chrono Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Chrono.

Hodnotenie a recenzie Chrono Bratislava

Máte na Chrono Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Chrono a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Chrono Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár