City sport Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

206

City sport Bratislava

City sport BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní City sport v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní City sport Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou City sport, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o City sport Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní City sport Bratislava.

Predajne City sport Bratislava

Módna spoločnosť City sport prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu City sport v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní City sport sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky City sport sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne City sport Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov City sport v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni City sport Bratislava.

Mapa City sport Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne City sport Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka City sport ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny City sport Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne City sport Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní City sport Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne City sport sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu City sport Bratislava

City sport BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke City sport, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu City sport Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom City sport Bratislava.

Obchodné oddelenie City sport Bratislava

Reklamácie City sport Bratislava

Vedúci predajne City sport Bratislava

Leták City sport Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták City sport? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku City sport Bratislava.

Ako a kde získať leták City sport Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku City sport je návšteva ľubovoľnej predajne City sport Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták City sport Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták City sport Bratislava?
V najnovšom letáku City sport Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky City sport. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu City sport Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní City sport? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne City sport v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni City sport Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou City sport Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou City sport Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní City sport.

Hodnotenie a recenzie City sport Bratislava

Máte na City sport Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou City sport a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na City sport Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár