City Star Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

200

City Star Bratislava

City Star BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní City Star v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní City Star Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou City Star, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o City Star Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní City Star Bratislava.

Predajne City Star Bratislava

Módna spoločnosť City Star prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu City Star v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní City Star sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky City Star sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne City Star Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov City Star v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni City Star Bratislava.

Mapa City Star Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne City Star Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka City Star ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny City Star Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne City Star Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní City Star Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne City Star sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu City Star Bratislava

City Star BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke City Star, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu City Star Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom City Star Bratislava.

Obchodné oddelenie City Star Bratislava

Reklamácie City Star Bratislava

Vedúci predajne City Star Bratislava

Leták City Star Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták City Star? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku City Star Bratislava.

Ako a kde získať leták City Star Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku City Star je návšteva ľubovoľnej predajne City Star Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták City Star Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták City Star Bratislava?
V najnovšom letáku City Star Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky City Star. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu City Star Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní City Star? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne City Star v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni City Star Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou City Star Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou City Star Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní City Star.

Hodnotenie a recenzie City Star Bratislava

Máte na City Star Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou City Star a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na City Star Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár