Comma Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

410

Comma Bratislava

Comma BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Comma v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Comma Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Comma, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Comma Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Comma Bratislava.

Predajne Comma Bratislava

Módna spoločnosť Comma prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Comma v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Comma sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Comma sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Comma Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Comma v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Comma Bratislava.

Mapa Comma Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Comma Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Comma ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Comma Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Comma Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Comma Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Comma sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Comma Bratislava

Comma BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Comma, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Comma Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Comma Bratislava.

Obchodné oddelenie Comma Bratislava

Reklamácie Comma Bratislava

Vedúci predajne Comma Bratislava

Leták Comma Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Comma? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Comma Bratislava.

Ako a kde získať leták Comma Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Comma je návšteva ľubovoľnej predajne Comma Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Comma Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Comma Bratislava?
V najnovšom letáku Comma Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Comma. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Comma Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Comma? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Comma v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Comma Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Comma Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Comma Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Comma.

Hodnotenie a recenzie Comma Bratislava

Máte na Comma Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Comma a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Comma Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár