Continenta Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

211

Continenta Bratislava

Continenta BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Continenta v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Continenta Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Continenta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Continenta Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Continenta Bratislava.

Predajne Continenta Bratislava

Módna spoločnosť Continenta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Continenta v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Continenta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Continenta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Continenta Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Continenta v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Continenta Bratislava.

Mapa Continenta Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Continenta Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Continenta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Continenta Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Continenta Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Continenta Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Continenta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Continenta Bratislava

Continenta BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Continenta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Continenta Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Continenta Bratislava.

Obchodné oddelenie Continenta Bratislava

Reklamácie Continenta Bratislava

Vedúci predajne Continenta Bratislava

Leták Continenta Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Continenta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Continenta Bratislava.

Ako a kde získať leták Continenta Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Continenta je návšteva ľubovoľnej predajne Continenta Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Continenta Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Continenta Bratislava?
V najnovšom letáku Continenta Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Continenta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Continenta Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Continenta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Continenta v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Continenta Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Continenta Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Continenta Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Continenta.

Hodnotenie a recenzie Continenta Bratislava

Máte na Continenta Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Continenta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Continenta Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár