DEFAKTO Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

258

DEFAKTO Bratislava

DEFAKTO BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní DEFAKTO v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní DEFAKTO Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou DEFAKTO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o DEFAKTO Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní DEFAKTO Bratislava.

Predajne DEFAKTO Bratislava

Módna spoločnosť DEFAKTO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu DEFAKTO v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní DEFAKTO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky DEFAKTO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne DEFAKTO Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov DEFAKTO v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni DEFAKTO Bratislava.

Mapa DEFAKTO Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne DEFAKTO Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka DEFAKTO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny DEFAKTO Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne DEFAKTO Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní DEFAKTO Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne DEFAKTO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu DEFAKTO Bratislava

DEFAKTO BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke DEFAKTO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu DEFAKTO Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom DEFAKTO Bratislava.

Obchodné oddelenie DEFAKTO Bratislava

Reklamácie DEFAKTO Bratislava

Vedúci predajne DEFAKTO Bratislava

Leták DEFAKTO Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták DEFAKTO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku DEFAKTO Bratislava.

Ako a kde získať leták DEFAKTO Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku DEFAKTO je návšteva ľubovoľnej predajne DEFAKTO Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták DEFAKTO Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták DEFAKTO Bratislava?
V najnovšom letáku DEFAKTO Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky DEFAKTO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu DEFAKTO Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní DEFAKTO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne DEFAKTO v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni DEFAKTO Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou DEFAKTO Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou DEFAKTO Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní DEFAKTO.

Hodnotenie a recenzie DEFAKTO Bratislava

Máte na DEFAKTO Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou DEFAKTO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na DEFAKTO Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár