Delmas Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

182

Delmas Bratislava

Delmas BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Delmas v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Delmas Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Delmas, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Delmas Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Delmas Bratislava.

Predajne Delmas Bratislava

Módna spoločnosť Delmas prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Delmas v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Delmas sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Delmas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Delmas Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Delmas v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Delmas Bratislava.

Mapa Delmas Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Delmas Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Delmas ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Delmas Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Delmas Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Delmas Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Delmas sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Delmas Bratislava

Delmas BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Delmas, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Delmas Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Delmas Bratislava.

Obchodné oddelenie Delmas Bratislava

Reklamácie Delmas Bratislava

Vedúci predajne Delmas Bratislava

Leták Delmas Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Delmas? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Delmas Bratislava.

Ako a kde získať leták Delmas Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Delmas je návšteva ľubovoľnej predajne Delmas Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Delmas Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Delmas Bratislava?
V najnovšom letáku Delmas Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Delmas. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Delmas Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Delmas? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Delmas v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Delmas Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Delmas Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Delmas Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Delmas.

Hodnotenie a recenzie Delmas Bratislava

Máte na Delmas Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Delmas a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Delmas Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár