Desaro Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

218

Desaro Bratislava

Desaro BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Desaro v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Desaro Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Desaro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Desaro Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Desaro Bratislava.

Predajne Desaro Bratislava

Módna spoločnosť Desaro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Desaro v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Desaro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Desaro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Desaro Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Desaro v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Desaro Bratislava.

Mapa Desaro Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Desaro Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Desaro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Desaro Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Desaro Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Desaro Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Desaro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Desaro Bratislava

Desaro BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Desaro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Desaro Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Desaro Bratislava.

Obchodné oddelenie Desaro Bratislava

Reklamácie Desaro Bratislava

Vedúci predajne Desaro Bratislava

Leták Desaro Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Desaro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Desaro Bratislava.

Ako a kde získať leták Desaro Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Desaro je návšteva ľubovoľnej predajne Desaro Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Desaro Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Desaro Bratislava?
V najnovšom letáku Desaro Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Desaro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Desaro Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Desaro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Desaro v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Desaro Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Desaro Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Desaro Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Desaro.

Hodnotenie a recenzie Desaro Bratislava

Máte na Desaro Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Desaro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Desaro Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár