Desigual Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 041

Desigual Bratislava

Desigual BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Desigual v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Desigual Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Desigual, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Desigual Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Desigual Bratislava.

Predajne Desigual Bratislava

Módna spoločnosť Desigual prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Desigual v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Desigual sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Desigual sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Desigual Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Desigual v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Desigual Bratislava.

Mapa Desigual Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Desigual Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Desigual ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Desigual Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Desigual Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Desigual Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Desigual sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Desigual Bratislava

Desigual BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Desigual, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Desigual Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Desigual Bratislava.

Obchodné oddelenie Desigual Bratislava

Reklamácie Desigual Bratislava

Vedúci predajne Desigual Bratislava

Leták Desigual Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Desigual? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Desigual Bratislava.

Ako a kde získať leták Desigual Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Desigual je návšteva ľubovoľnej predajne Desigual Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Desigual Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Desigual Bratislava?
V najnovšom letáku Desigual Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Desigual. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Desigual Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Desigual? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Desigual v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Desigual Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Desigual Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Desigual Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Desigual.

Hodnotenie a recenzie Desigual Bratislava

Máte na Desigual Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Desigual a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Desigual Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár