HALIFAX Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

400

HALIFAX Bratislava

HALIFAX BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní HALIFAX v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní HALIFAX Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou HALIFAX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o HALIFAX Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní HALIFAX Bratislava.

Predajne HALIFAX Bratislava

Módna spoločnosť HALIFAX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu HALIFAX v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní HALIFAX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky HALIFAX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne HALIFAX Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov HALIFAX v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni HALIFAX Bratislava.

Mapa HALIFAX Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne HALIFAX Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka HALIFAX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny HALIFAX Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne HALIFAX Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní HALIFAX Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne HALIFAX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu HALIFAX Bratislava

HALIFAX BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke HALIFAX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu HALIFAX Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom HALIFAX Bratislava.

Obchodné oddelenie HALIFAX Bratislava

Reklamácie HALIFAX Bratislava

Vedúci predajne HALIFAX Bratislava

Leták HALIFAX Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták HALIFAX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku HALIFAX Bratislava.

Ako a kde získať leták HALIFAX Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku HALIFAX je návšteva ľubovoľnej predajne HALIFAX Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták HALIFAX Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták HALIFAX Bratislava?
V najnovšom letáku HALIFAX Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky HALIFAX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu HALIFAX Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní HALIFAX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne HALIFAX v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni HALIFAX Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou HALIFAX Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou HALIFAX Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní HALIFAX.

Hodnotenie a recenzie HALIFAX Bratislava

Máte na HALIFAX Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou HALIFAX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na HALIFAX Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár