Haushalt Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

417

Haushalt Bratislava

Haushalt BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Haushalt v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Haushalt Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Haushalt, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Haushalt Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Haushalt Bratislava.

Predajne Haushalt Bratislava

Módna spoločnosť Haushalt prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Haushalt v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Haushalt sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Haushalt sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Haushalt Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Haushalt v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Haushalt Bratislava.

Mapa Haushalt Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Haushalt Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Haushalt ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Haushalt Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Haushalt Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Haushalt Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Haushalt sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Haushalt Bratislava

Haushalt BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Haushalt, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Haushalt Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Haushalt Bratislava.

Obchodné oddelenie Haushalt Bratislava

Reklamácie Haushalt Bratislava

Vedúci predajne Haushalt Bratislava

Leták Haushalt Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Haushalt? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Haushalt Bratislava.

Ako a kde získať leták Haushalt Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Haushalt je návšteva ľubovoľnej predajne Haushalt Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Haushalt Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Haushalt Bratislava?
V najnovšom letáku Haushalt Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Haushalt. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Haushalt Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Haushalt? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Haushalt v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Haushalt Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Haushalt Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Haushalt Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Haushalt.

Hodnotenie a recenzie Haushalt Bratislava

Máte na Haushalt Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Haushalt a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Haushalt Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár