Havaianas Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

378

Havaianas Bratislava

Havaianas BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Havaianas v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Havaianas Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Havaianas, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Havaianas Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Havaianas Bratislava.

Predajne Havaianas Bratislava

Módna spoločnosť Havaianas prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Havaianas v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Havaianas sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Havaianas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Havaianas Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Havaianas v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Havaianas Bratislava.

Mapa Havaianas Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Havaianas Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Havaianas ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Havaianas Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Havaianas Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Havaianas Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Havaianas sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Havaianas Bratislava

Havaianas BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Havaianas, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Havaianas Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Havaianas Bratislava.

Obchodné oddelenie Havaianas Bratislava

Reklamácie Havaianas Bratislava

Vedúci predajne Havaianas Bratislava

Leták Havaianas Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Havaianas? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Havaianas Bratislava.

Ako a kde získať leták Havaianas Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Havaianas je návšteva ľubovoľnej predajne Havaianas Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Havaianas Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Havaianas Bratislava?
V najnovšom letáku Havaianas Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Havaianas. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Havaianas Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Havaianas? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Havaianas v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Havaianas Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Havaianas Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Havaianas Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Havaianas.

Hodnotenie a recenzie Havaianas Bratislava

Máte na Havaianas Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Havaianas a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Havaianas Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár