Havaianas Slim Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

265

Havaianas Slim Bratislava

Havaianas Slim BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Havaianas Slim v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Havaianas Slim Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Havaianas Slim, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Havaianas Slim Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Havaianas Slim Bratislava.

Predajne Havaianas Slim Bratislava

Módna spoločnosť Havaianas Slim prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Havaianas Slim v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Havaianas Slim sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Havaianas Slim sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Havaianas Slim Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Havaianas Slim v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Havaianas Slim Bratislava.

Mapa Havaianas Slim Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Havaianas Slim Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Havaianas Slim ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Havaianas Slim Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Havaianas Slim Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Havaianas Slim Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Havaianas Slim sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Havaianas Slim Bratislava

Havaianas Slim BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Havaianas Slim, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Havaianas Slim Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Havaianas Slim Bratislava.

Obchodné oddelenie Havaianas Slim Bratislava

Reklamácie Havaianas Slim Bratislava

Vedúci predajne Havaianas Slim Bratislava

Leták Havaianas Slim Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Havaianas Slim? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Havaianas Slim Bratislava.

Ako a kde získať leták Havaianas Slim Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Havaianas Slim je návšteva ľubovoľnej predajne Havaianas Slim Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Havaianas Slim Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Havaianas Slim Bratislava?
V najnovšom letáku Havaianas Slim Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Havaianas Slim. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Havaianas Slim Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Havaianas Slim? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Havaianas Slim v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Havaianas Slim Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Havaianas Slim Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Havaianas Slim Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Havaianas Slim.

Hodnotenie a recenzie Havaianas Slim Bratislava

Máte na Havaianas Slim Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Havaianas Slim a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Havaianas Slim Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár