Heelys Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

314

Heelys Bratislava

Heelys BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Heelys v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Heelys Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Heelys, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Heelys Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Heelys Bratislava.

Predajne Heelys Bratislava

Módna spoločnosť Heelys prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Heelys v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Heelys sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Heelys sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Heelys Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Heelys v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Heelys Bratislava.

Mapa Heelys Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Heelys Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Heelys ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Heelys Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Heelys Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Heelys Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Heelys sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Heelys Bratislava

Heelys BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Heelys, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Heelys Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Heelys Bratislava.

Obchodné oddelenie Heelys Bratislava

Reklamácie Heelys Bratislava

Vedúci predajne Heelys Bratislava

Leták Heelys Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Heelys? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Heelys Bratislava.

Ako a kde získať leták Heelys Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Heelys je návšteva ľubovoľnej predajne Heelys Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Heelys Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Heelys Bratislava?
V najnovšom letáku Heelys Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Heelys. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Heelys Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Heelys? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Heelys v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Heelys Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Heelys Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Heelys Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Heelys.

Hodnotenie a recenzie Heelys Bratislava

Máte na Heelys Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Heelys a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Heelys Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár