Hi Tec Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

289

Hi Tec Bratislava

Hi Tec BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Hi Tec v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hi Tec Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hi Tec, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hi Tec Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hi Tec Bratislava.

Predajne Hi Tec Bratislava

Módna spoločnosť Hi Tec prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hi Tec v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hi Tec sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hi Tec sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Hi Tec Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hi Tec v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hi Tec Bratislava.

Mapa Hi Tec Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hi Tec Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hi Tec ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hi Tec Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Hi Tec Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hi Tec Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hi Tec sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hi Tec Bratislava

Hi Tec BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Hi Tec, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hi Tec Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hi Tec Bratislava.

Obchodné oddelenie Hi Tec Bratislava

Reklamácie Hi Tec Bratislava

Vedúci predajne Hi Tec Bratislava

Leták Hi Tec Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Hi Tec? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hi Tec Bratislava.

Ako a kde získať leták Hi Tec Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hi Tec je návšteva ľubovoľnej predajne Hi Tec Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hi Tec Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hi Tec Bratislava?
V najnovšom letáku Hi Tec Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hi Tec. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hi Tec Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Hi Tec? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hi Tec v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hi Tec Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hi Tec Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Hi Tec Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hi Tec.

Hodnotenie a recenzie Hi Tec Bratislava

Máte na Hi Tec Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hi Tec a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hi Tec Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár