Högl Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

664

Högl Bratislava

Högl BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Högl v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Högl Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Högl, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Högl Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Högl Bratislava.

Predajne Högl Bratislava

Módna spoločnosť Högl prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Högl v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Högl sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Högl sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Högl Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Högl v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Högl Bratislava.

Mapa Högl Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Högl Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Högl ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Högl Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Högl Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Högl Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Högl sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Högl Bratislava

Högl BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Högl, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Högl Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Högl Bratislava.

Obchodné oddelenie Högl Bratislava

Reklamácie Högl Bratislava

Vedúci predajne Högl Bratislava

Leták Högl Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Högl? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Högl Bratislava.

Ako a kde získať leták Högl Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Högl je návšteva ľubovoľnej predajne Högl Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Högl Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Högl Bratislava?
V najnovšom letáku Högl Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Högl. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Högl Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Högl? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Högl v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Högl Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Högl Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Högl Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Högl.

Hodnotenie a recenzie Högl Bratislava

Máte na Högl Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Högl a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Högl Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár