Hollister Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

2 206

Hollister Bratislava

Hollister BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Hollister v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Hollister Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Hollister, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Hollister Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Hollister Bratislava.

Predajne Hollister Bratislava

Módna spoločnosť Hollister prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Hollister v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Hollister sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Hollister sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Hollister Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Hollister v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Hollister Bratislava.

Mapa Hollister Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Hollister Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Hollister ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Hollister Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Hollister Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Hollister Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Hollister sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Hollister Bratislava

Hollister BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Hollister, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Hollister Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Hollister Bratislava.

Obchodné oddelenie Hollister Bratislava

Reklamácie Hollister Bratislava

Vedúci predajne Hollister Bratislava

Leták Hollister Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Hollister? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Hollister Bratislava.

Ako a kde získať leták Hollister Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Hollister je návšteva ľubovoľnej predajne Hollister Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Hollister Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Hollister Bratislava?
V najnovšom letáku Hollister Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Hollister. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Hollister Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Hollister? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Hollister v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Hollister Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Hollister Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Hollister Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Hollister.

Hodnotenie a recenzie Hollister Bratislava

Máte na Hollister Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Hollister a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Hollister Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár