Holmes Place Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

286

Holmes Place Bratislava

Holmes Place BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Holmes Place v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Holmes Place Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Holmes Place, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Holmes Place Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Holmes Place Bratislava.

Predajne Holmes Place Bratislava

Módna spoločnosť Holmes Place prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Holmes Place v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Holmes Place sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Holmes Place sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Holmes Place Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Holmes Place v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Holmes Place Bratislava.

Mapa Holmes Place Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Holmes Place Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Holmes Place ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Holmes Place Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Holmes Place Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Holmes Place Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Holmes Place sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Holmes Place Bratislava

Holmes Place BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Holmes Place, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Holmes Place Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Holmes Place Bratislava.

Obchodné oddelenie Holmes Place Bratislava

Reklamácie Holmes Place Bratislava

Vedúci predajne Holmes Place Bratislava

Leták Holmes Place Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Holmes Place? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Holmes Place Bratislava.

Ako a kde získať leták Holmes Place Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Holmes Place je návšteva ľubovoľnej predajne Holmes Place Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Holmes Place Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Holmes Place Bratislava?
V najnovšom letáku Holmes Place Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Holmes Place. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Holmes Place Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Holmes Place? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Holmes Place v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Holmes Place Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Holmes Place Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Holmes Place Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Holmes Place.

Hodnotenie a recenzie Holmes Place Bratislava

Máte na Holmes Place Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Holmes Place a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Holmes Place Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár