House Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

429

House Bratislava

House BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní House v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní House Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou House, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o House Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní House Bratislava.

Predajne House Bratislava

Módna spoločnosť House prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu House v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní House sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky House sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne House Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov House v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni House Bratislava.

Mapa House Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne House Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka House ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny House Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne House Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní House Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne House sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu House Bratislava

House BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke House, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu House Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom House Bratislava.

Obchodné oddelenie House Bratislava

Reklamácie House Bratislava

Vedúci predajne House Bratislava

Leták House Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták House? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku House Bratislava.

Ako a kde získať leták House Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku House je návšteva ľubovoľnej predajne House Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták House Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták House Bratislava?
V najnovšom letáku House Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky House. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu House Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní House? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne House v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni House Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou House Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou House Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní House.

Hodnotenie a recenzie House Bratislava

Máte na House Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou House a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na House Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár