House of Holland Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

302

House of Holland Bratislava

House of Holland BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní House of Holland v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní House of Holland Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou House of Holland, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o House of Holland Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní House of Holland Bratislava.

Predajne House of Holland Bratislava

Módna spoločnosť House of Holland prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu House of Holland v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní House of Holland sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky House of Holland sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne House of Holland Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov House of Holland v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni House of Holland Bratislava.

Mapa House of Holland Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne House of Holland Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka House of Holland ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny House of Holland Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne House of Holland Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní House of Holland Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne House of Holland sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu House of Holland Bratislava

House of Holland BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke House of Holland, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu House of Holland Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom House of Holland Bratislava.

Obchodné oddelenie House of Holland Bratislava

Reklamácie House of Holland Bratislava

Vedúci predajne House of Holland Bratislava

Leták House of Holland Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták House of Holland? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku House of Holland Bratislava.

Ako a kde získať leták House of Holland Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku House of Holland je návšteva ľubovoľnej predajne House of Holland Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták House of Holland Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták House of Holland Bratislava?
V najnovšom letáku House of Holland Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky House of Holland. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu House of Holland Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní House of Holland? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne House of Holland v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni House of Holland Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou House of Holland Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou House of Holland Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní House of Holland.

Hodnotenie a recenzie House of Holland Bratislava

Máte na House of Holland Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou House of Holland a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na House of Holland Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár