hummel Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

513

hummel Bratislava

hummel BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní hummel v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní hummel Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou hummel, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o hummel Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní hummel Bratislava.

Predajne hummel Bratislava

Módna spoločnosť hummel prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu hummel v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní hummel sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky hummel sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne hummel Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov hummel v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni hummel Bratislava.

Mapa hummel Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne hummel Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka hummel ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny hummel Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne hummel Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní hummel Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne hummel sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu hummel Bratislava

hummel BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke hummel, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu hummel Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom hummel Bratislava.

Obchodné oddelenie hummel Bratislava

Reklamácie hummel Bratislava

Vedúci predajne hummel Bratislava

Leták hummel Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták hummel? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku hummel Bratislava.

Ako a kde získať leták hummel Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku hummel je návšteva ľubovoľnej predajne hummel Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták hummel Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták hummel Bratislava?
V najnovšom letáku hummel Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky hummel. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu hummel Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní hummel? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne hummel v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni hummel Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou hummel Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou hummel Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní hummel.

Hodnotenie a recenzie hummel Bratislava

Máte na hummel Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou hummel a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na hummel Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár