iDO Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

274

iDO Bratislava

iDO BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní iDO v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní iDO Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou iDO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o iDO Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní iDO Bratislava.

Predajne iDO Bratislava

Módna spoločnosť iDO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu iDO v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní iDO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky iDO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne iDO Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov iDO v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni iDO Bratislava.

Mapa iDO Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne iDO Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka iDO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny iDO Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne iDO Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní iDO Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne iDO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu iDO Bratislava

iDO BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke iDO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu iDO Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom iDO Bratislava.

Obchodné oddelenie iDO Bratislava

Reklamácie iDO Bratislava

Vedúci predajne iDO Bratislava

Leták iDO Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták iDO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku iDO Bratislava.

Ako a kde získať leták iDO Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku iDO je návšteva ľubovoľnej predajne iDO Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták iDO Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták iDO Bratislava?
V najnovšom letáku iDO Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky iDO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu iDO Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní iDO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne iDO v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni iDO Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou iDO Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou iDO Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní iDO.

Hodnotenie a recenzie iDO Bratislava

Máte na iDO Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou iDO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na iDO Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár