Ikkii Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

248

Ikkii Bratislava

Ikkii BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Ikkii v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ikkii Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ikkii, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ikkii Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ikkii Bratislava.

Predajne Ikkii Bratislava

Módna spoločnosť Ikkii prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ikkii v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ikkii sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ikkii sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Ikkii Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ikkii v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ikkii Bratislava.

Mapa Ikkii Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ikkii Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ikkii ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ikkii Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Ikkii Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ikkii Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ikkii sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ikkii Bratislava

Ikkii BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Ikkii, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ikkii Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ikkii Bratislava.

Obchodné oddelenie Ikkii Bratislava

Reklamácie Ikkii Bratislava

Vedúci predajne Ikkii Bratislava

Leták Ikkii Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Ikkii? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ikkii Bratislava.

Ako a kde získať leták Ikkii Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ikkii je návšteva ľubovoľnej predajne Ikkii Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ikkii Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ikkii Bratislava?
V najnovšom letáku Ikkii Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ikkii. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ikkii Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Ikkii? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ikkii v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ikkii Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ikkii Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Ikkii Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ikkii.

Hodnotenie a recenzie Ikkii Bratislava

Máte na Ikkii Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ikkii a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ikkii Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár