IKKS Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

261

IKKS Bratislava

IKKS BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní IKKS v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní IKKS Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou IKKS, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o IKKS Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní IKKS Bratislava.

Predajne IKKS Bratislava

Módna spoločnosť IKKS prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu IKKS v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní IKKS sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky IKKS sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne IKKS Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov IKKS v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni IKKS Bratislava.

Mapa IKKS Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne IKKS Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka IKKS ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny IKKS Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne IKKS Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní IKKS Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne IKKS sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu IKKS Bratislava

IKKS BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke IKKS, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu IKKS Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom IKKS Bratislava.

Obchodné oddelenie IKKS Bratislava

Reklamácie IKKS Bratislava

Vedúci predajne IKKS Bratislava

Leták IKKS Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták IKKS? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku IKKS Bratislava.

Ako a kde získať leták IKKS Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku IKKS je návšteva ľubovoľnej predajne IKKS Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták IKKS Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták IKKS Bratislava?
V najnovšom letáku IKKS Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky IKKS. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu IKKS Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní IKKS? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne IKKS v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni IKKS Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou IKKS Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou IKKS Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní IKKS.

Hodnotenie a recenzie IKKS Bratislava

Máte na IKKS Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou IKKS a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na IKKS Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár