Impact Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

250

Impact Bratislava

Impact BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Impact v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Impact Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Impact, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Impact Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Impact Bratislava.

Predajne Impact Bratislava

Módna spoločnosť Impact prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Impact v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Impact sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Impact sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Impact Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Impact v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Impact Bratislava.

Mapa Impact Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Impact Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Impact ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Impact Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Impact Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Impact Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Impact sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Impact Bratislava

Impact BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Impact, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Impact Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Impact Bratislava.

Obchodné oddelenie Impact Bratislava

Reklamácie Impact Bratislava

Vedúci predajne Impact Bratislava

Leták Impact Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Impact? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Impact Bratislava.

Ako a kde získať leták Impact Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Impact je návšteva ľubovoľnej predajne Impact Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Impact Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Impact Bratislava?
V najnovšom letáku Impact Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Impact. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Impact Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Impact? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Impact v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Impact Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Impact Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Impact Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Impact.

Hodnotenie a recenzie Impact Bratislava

Máte na Impact Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Impact a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Impact Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár