Ingersoll Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

293

Ingersoll Bratislava

Ingersoll BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Ingersoll v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ingersoll Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ingersoll, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ingersoll Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ingersoll Bratislava.

Predajne Ingersoll Bratislava

Módna spoločnosť Ingersoll prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ingersoll v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ingersoll sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ingersoll sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Ingersoll Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ingersoll v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ingersoll Bratislava.

Mapa Ingersoll Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ingersoll Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ingersoll ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ingersoll Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Ingersoll Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ingersoll Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ingersoll sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ingersoll Bratislava

Ingersoll BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Ingersoll, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ingersoll Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ingersoll Bratislava.

Obchodné oddelenie Ingersoll Bratislava

Reklamácie Ingersoll Bratislava

Vedúci predajne Ingersoll Bratislava

Leták Ingersoll Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Ingersoll? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ingersoll Bratislava.

Ako a kde získať leták Ingersoll Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ingersoll je návšteva ľubovoľnej predajne Ingersoll Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ingersoll Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ingersoll Bratislava?
V najnovšom letáku Ingersoll Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ingersoll. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ingersoll Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Ingersoll? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ingersoll v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ingersoll Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ingersoll Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Ingersoll Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ingersoll.

Hodnotenie a recenzie Ingersoll Bratislava

Máte na Ingersoll Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ingersoll a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ingersoll Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár