Intersport Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

457

Intersport Bratislava

Intersport BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Intersport v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Intersport Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Intersport, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Intersport Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Intersport Bratislava.

Predajne Intersport Bratislava

Módna spoločnosť Intersport prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Intersport v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Intersport sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Intersport sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Intersport Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Intersport v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Intersport Bratislava.

Mapa Intersport Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Intersport Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Intersport ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Intersport Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Intersport Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Intersport Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Intersport sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Intersport Bratislava

Intersport BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Intersport, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Intersport Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Intersport Bratislava.

Obchodné oddelenie Intersport Bratislava

Reklamácie Intersport Bratislava

Vedúci predajne Intersport Bratislava

Leták Intersport Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Intersport? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Intersport Bratislava.

Ako a kde získať leták Intersport Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Intersport je návšteva ľubovoľnej predajne Intersport Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Intersport Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Intersport Bratislava?
V najnovšom letáku Intersport Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Intersport. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Intersport Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Intersport? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Intersport v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Intersport Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Intersport Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Intersport Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Intersport.

Hodnotenie a recenzie Intersport Bratislava

Máte na Intersport Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Intersport a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Intersport Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Zobraziť komentáre (1)