Intimissimi Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

307

Intimissimi Bratislava

Intimissimi BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Intimissimi v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Intimissimi Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Intimissimi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Intimissimi Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Intimissimi Bratislava.

Predajne Intimissimi Bratislava

Módna spoločnosť Intimissimi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Intimissimi v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Intimissimi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Intimissimi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Intimissimi Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Intimissimi v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Intimissimi Bratislava.

Mapa Intimissimi Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Intimissimi Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Intimissimi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Intimissimi Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Intimissimi Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Intimissimi Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Intimissimi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Intimissimi Bratislava

Intimissimi BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Intimissimi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Intimissimi Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Intimissimi Bratislava.

Obchodné oddelenie Intimissimi Bratislava

Reklamácie Intimissimi Bratislava

Vedúci predajne Intimissimi Bratislava

Leták Intimissimi Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Intimissimi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Intimissimi Bratislava.

Ako a kde získať leták Intimissimi Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Intimissimi je návšteva ľubovoľnej predajne Intimissimi Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Intimissimi Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Intimissimi Bratislava?
V najnovšom letáku Intimissimi Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Intimissimi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Intimissimi Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Intimissimi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Intimissimi v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Intimissimi Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Intimissimi Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Intimissimi Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Intimissimi.

Hodnotenie a recenzie Intimissimi Bratislava

Máte na Intimissimi Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Intimissimi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Intimissimi Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár