IQ Berlin Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

276

IQ Berlin Bratislava

IQ Berlin BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní IQ Berlin v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní IQ Berlin Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou IQ Berlin, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o IQ Berlin Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní IQ Berlin Bratislava.

Predajne IQ Berlin Bratislava

Módna spoločnosť IQ Berlin prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu IQ Berlin v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní IQ Berlin sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky IQ Berlin sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne IQ Berlin Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov IQ Berlin v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni IQ Berlin Bratislava.

Mapa IQ Berlin Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne IQ Berlin Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka IQ Berlin ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny IQ Berlin Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne IQ Berlin Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní IQ Berlin Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne IQ Berlin sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu IQ Berlin Bratislava

IQ Berlin BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke IQ Berlin, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu IQ Berlin Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom IQ Berlin Bratislava.

Obchodné oddelenie IQ Berlin Bratislava

Reklamácie IQ Berlin Bratislava

Vedúci predajne IQ Berlin Bratislava

Leták IQ Berlin Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták IQ Berlin? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku IQ Berlin Bratislava.

Ako a kde získať leták IQ Berlin Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku IQ Berlin je návšteva ľubovoľnej predajne IQ Berlin Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták IQ Berlin Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták IQ Berlin Bratislava?
V najnovšom letáku IQ Berlin Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky IQ Berlin. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu IQ Berlin Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní IQ Berlin? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne IQ Berlin v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni IQ Berlin Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou IQ Berlin Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou IQ Berlin Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní IQ Berlin.

Hodnotenie a recenzie IQ Berlin Bratislava

Máte na IQ Berlin Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou IQ Berlin a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na IQ Berlin Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár