J. Star Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

233

J. Star Bratislava

J. Star BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní J. Star v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní J. Star Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou J. Star, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o J. Star Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní J. Star Bratislava.

Predajne J. Star Bratislava

Módna spoločnosť J. Star prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu J. Star v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní J. Star sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky J. Star sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne J. Star Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov J. Star v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni J. Star Bratislava.

Mapa J. Star Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne J. Star Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka J. Star ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny J. Star Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne J. Star Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní J. Star Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne J. Star sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu J. Star Bratislava

J. Star BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke J. Star, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu J. Star Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom J. Star Bratislava.

Obchodné oddelenie J. Star Bratislava

Reklamácie J. Star Bratislava

Vedúci predajne J. Star Bratislava

Leták J. Star Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták J. Star? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku J. Star Bratislava.

Ako a kde získať leták J. Star Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku J. Star je návšteva ľubovoľnej predajne J. Star Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták J. Star Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták J. Star Bratislava?
V najnovšom letáku J. Star Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky J. Star. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu J. Star Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní J. Star? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne J. Star v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni J. Star Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou J. Star Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou J. Star Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní J. Star.

Hodnotenie a recenzie J. Star Bratislava

Máte na J. Star Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou J. Star a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na J. Star Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár