Jass Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

250

Jass Bratislava

Jass BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Jass v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jass Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jass, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jass Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jass Bratislava.

Predajne Jass Bratislava

Módna spoločnosť Jass prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jass v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jass sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jass sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Jass Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jass v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jass Bratislava.

Mapa Jass Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jass Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jass ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jass Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Jass Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jass Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jass sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jass Bratislava

Jass BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Jass, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jass Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jass Bratislava.

Obchodné oddelenie Jass Bratislava

Reklamácie Jass Bratislava

Vedúci predajne Jass Bratislava

Leták Jass Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Jass? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jass Bratislava.

Ako a kde získať leták Jass Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jass je návšteva ľubovoľnej predajne Jass Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jass Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jass Bratislava?
V najnovšom letáku Jass Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jass. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jass Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Jass? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jass v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jass Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jass Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Jass Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jass.

Hodnotenie a recenzie Jass Bratislava

Máte na Jass Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jass a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jass Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár