Jenny Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

237

Jenny Bratislava

Jenny BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Jenny v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jenny Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jenny, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jenny Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jenny Bratislava.

Predajne Jenny Bratislava

Módna spoločnosť Jenny prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jenny v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jenny sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jenny sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Jenny Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jenny v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jenny Bratislava.

Mapa Jenny Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jenny Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jenny ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jenny Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Jenny Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jenny Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jenny sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jenny Bratislava

Jenny BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Jenny, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jenny Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jenny Bratislava.

Obchodné oddelenie Jenny Bratislava

Reklamácie Jenny Bratislava

Vedúci predajne Jenny Bratislava

Leták Jenny Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Jenny? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jenny Bratislava.

Ako a kde získať leták Jenny Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jenny je návšteva ľubovoľnej predajne Jenny Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jenny Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jenny Bratislava?
V najnovšom letáku Jenny Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jenny. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jenny Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Jenny? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jenny v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jenny Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jenny Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Jenny Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jenny.

Hodnotenie a recenzie Jenny Bratislava

Máte na Jenny Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jenny a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jenny Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár