Jerem Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

248

Jerem Bratislava

Jerem BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Jerem v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jerem Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jerem, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jerem Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jerem Bratislava.

Predajne Jerem Bratislava

Módna spoločnosť Jerem prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jerem v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jerem sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jerem sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Jerem Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jerem v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jerem Bratislava.

Mapa Jerem Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jerem Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jerem ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jerem Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Jerem Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jerem Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jerem sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jerem Bratislava

Jerem BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Jerem, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jerem Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jerem Bratislava.

Obchodné oddelenie Jerem Bratislava

Reklamácie Jerem Bratislava

Vedúci predajne Jerem Bratislava

Leták Jerem Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Jerem? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jerem Bratislava.

Ako a kde získať leták Jerem Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jerem je návšteva ľubovoľnej predajne Jerem Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jerem Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jerem Bratislava?
V najnovšom letáku Jerem Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jerem. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jerem Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Jerem? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jerem v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jerem Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jerem Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Jerem Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jerem.

Hodnotenie a recenzie Jerem Bratislava

Máte na Jerem Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jerem a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jerem Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár