Jet Set Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

252

Jet Set Bratislava

Jet Set BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Jet Set v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jet Set Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jet Set, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jet Set Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jet Set Bratislava.

Predajne Jet Set Bratislava

Módna spoločnosť Jet Set prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jet Set v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jet Set sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jet Set sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Jet Set Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jet Set v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jet Set Bratislava.

Mapa Jet Set Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jet Set Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jet Set ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jet Set Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Jet Set Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jet Set Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jet Set sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jet Set Bratislava

Jet Set BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Jet Set, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jet Set Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jet Set Bratislava.

Obchodné oddelenie Jet Set Bratislava

Reklamácie Jet Set Bratislava

Vedúci predajne Jet Set Bratislava

Leták Jet Set Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Jet Set? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jet Set Bratislava.

Ako a kde získať leták Jet Set Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jet Set je návšteva ľubovoľnej predajne Jet Set Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jet Set Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jet Set Bratislava?
V najnovšom letáku Jet Set Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jet Set. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jet Set Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Jet Set? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jet Set v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jet Set Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jet Set Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Jet Set Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jet Set.

Hodnotenie a recenzie Jet Set Bratislava

Máte na Jet Set Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jet Set a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jet Set Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár