Julia Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

266

Julia Bratislava

Julia BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Julia v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Julia Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Julia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Julia Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Julia Bratislava.

Predajne Julia Bratislava

Módna spoločnosť Julia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Julia v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Julia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Julia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Julia Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Julia v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Julia Bratislava.

Mapa Julia Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Julia Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Julia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Julia Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Julia Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Julia Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Julia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Julia Bratislava

Julia BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Julia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Julia Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Julia Bratislava.

Obchodné oddelenie Julia Bratislava

Reklamácie Julia Bratislava

Vedúci predajne Julia Bratislava

Leták Julia Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Julia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Julia Bratislava.

Ako a kde získať leták Julia Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Julia je návšteva ľubovoľnej predajne Julia Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Julia Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Julia Bratislava?
V najnovšom letáku Julia Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Julia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Julia Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Julia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Julia v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Julia Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Julia Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Julia Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Julia.

Hodnotenie a recenzie Julia Bratislava

Máte na Julia Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Julia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Julia Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár