Julimex Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

381

Julimex Bratislava

Julimex BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Julimex v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Julimex Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Julimex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Julimex Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Julimex Bratislava.

Predajne Julimex Bratislava

Módna spoločnosť Julimex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Julimex v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Julimex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Julimex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Julimex Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Julimex v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Julimex Bratislava.

Mapa Julimex Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Julimex Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Julimex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Julimex Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Julimex Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Julimex Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Julimex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Julimex Bratislava

Julimex BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Julimex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Julimex Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Julimex Bratislava.

Obchodné oddelenie Julimex Bratislava

Reklamácie Julimex Bratislava

Vedúci predajne Julimex Bratislava

Leták Julimex Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Julimex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Julimex Bratislava.

Ako a kde získať leták Julimex Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Julimex je návšteva ľubovoľnej predajne Julimex Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Julimex Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Julimex Bratislava?
V najnovšom letáku Julimex Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Julimex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Julimex Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Julimex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Julimex v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Julimex Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Julimex Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Julimex Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Julimex.

Hodnotenie a recenzie Julimex Bratislava

Máte na Julimex Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Julimex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Julimex Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár